82 576 27 17 ogniskow@interia.pl

W tym roku udało nam się zabrać nasze dzieciaki nad Morze Bałtyckie. Dokładnie do Jantaru. Była to wspaniała wyprawa. Dla większości naszych wychowanków było to pierwsze zetknięcie z morzem. Byli pod wrażeniem. Nadmorski klimat pomógł im w pełni poczuć rozpoczynające się wakacje.
Oprócz kąpieli w morzu oraz licznych zabaw na plaży, nasze dzieci mogły zobaczyć również inne miejsca. Odwiedziliśmy jedno z piękniejszych miast w Polsce czyli Gdańsk. Dzieciaki poznały historie i zabytki tego wspaniałego miasta. Oprócz tego odwiedziliśmy również Latarnie Morską w Krynicy Morskiej, która zrobiła na nas ogromne wrażenie. Poza tym, dzieci chętnie zbierały muszelki i bursztyny na brzegu plaży, a wieczorami spacerowały oglądając zachód słońca. Wszyscy wrócili wypoczęci, szczęśliwi z pełnym plecakiem wspaniałych wspomnień:)
Ogromne podziękowania dla właścicieli i pracowników Ośrodka Wypoczynkowego „Wiking”, którzy serdecznie nas ugościli w swoich progach, oraz obdarowali nasze dzieci pięknymi upominkami.
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się zorganizować takie wczasy:)

Skip to content