82 576 27 17 ogniskow@interia.pl

Gracjan

W naszym „Zamku” – mamy wiele zdolnych dzieci i każde z Nich zasługuje na odrębny artykuł. Dzisiaj jednak chciałabym przedstawić Wam Gracjana i pochwalić się jego osiągnięciami. Jak patrzę na Gracjana zaraz na myśl przychodzą mi dwie cechy – wytrwałość i upór. Są to bez wątpienia dwie cechy determinujące osiągnięcie sukcesu. Gracjan to normalny trzynastolatek, z „ humorami”, z typowymi dla wieku wybrykami – to co wyróżnia go od innych, to pasja z jaką uprawia sport, a konkretnie zapasy.

W ciągu ostatnich trzech tygodni dostarczył nam wielu emocji i radości: brązowy medal w Mistrzostwach Krajowych Zrzeszenia LZS w zapasach mężczyzn: Milicz 21-23.09.2018r., srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach styl wolny – Połaniec, 29.09.2018r. To oczywiście nie są jedyne sukcesy naszego bohatera – półka na ścianie pokoju ugina się pod ciężarem pucharów i medali. Ścieżka, którą wybrał, to ścieżka pełna wyrzeczeń, przeszkód, często usłana porażkami….a jednak, Gracjan ma
to przeświadczenie, że bez wysiłku nie ma dobrych efektów. Mamy nadzieję, że całe życie Gracjan z takim zapałem będzie walczył o swoje marzenia.

Gracjan dziękujemy za inspirację i motywację, którą dajesz innym…Życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content